O Nás
Vstup pro VIP

Heslo:

Zvuková aparatura Osvětlení a videoprojekce Objednávka Kontakty

Naše devítičlenná hudební skupina TopBand zaměřuje svůj repertoár na plesy, taneční zábavy a jiné společenské akce. Naší prioritou je přinášet příjemnou atmosféru, dobrou náladu, skvělou zábavu a nevídaný hudební zážitek.

Maturitní plesy jsou naše specializace. Plesová sezóna nám začíná v listopadu a končí v dubnu a během toho si zahrajeme snad ve všech sálech, které na jihu jsou - od Budějovic přes Písek, Strakonice, Blatou a Sušici a samozřejmě Prachatice.

Náš repertoár je velmi univerzální a flexibilní. Kromě průřezu českou i světovou populární hudbou a lidových písní, rádi uspokojíme i ucho náročnějšího posluchače, preferujícího i hudbu swingovou či jazzovou. Taktéž vyhovíme i tanečníkům lačnícím po standardních a latinskoamerických tancích.

Své služby rádi nabídneme také u příležitosti různých výstav, meetingů a jiných společenských akcí, čemuž přirozeně přizpůsobíme náš repertoár.

Součástí naší nabídky je vždy ozvučení sálu profesionální zvukovou aparaturou a na Vašem plese bude pokaždé přítomen zvukař, jehož služby můžete využít například během předtančení či dalšího programu Vašeho plesu. K dispozici budete mít rovněž bezdrátové mikrofony pro moderátory, CD přehrávač a jakoukoliv další zvukovou techniku na níž se s námi předem domluvíte. Tyto služby jsou dodávány jako součást hudební produkce zdarma.

Nově též nabízíme zprostředkování předtančení profesionálních párů (třídy B,A) jako ukázky standardních a latinskoamerických tanců či plesových formací, osvětlení sálu a videoprojekce, nebo moderátorů. Rovněž také v případě potřeby zabezpečíme diskotéku jako skvělé zakončení maturitního plesu.

V případě Vašeho zájmu zajistíme i propagaci akce, např. formou plakátů, pozvánek apod. - samozřejmostí je autorizace pořadateli.

Naše ceny jsou velice individuální a vždy se snažíme o osobní přístup ke každému zájemci. Rádi Vám nabídneme služby dle Vašich představ a možností. Proto neváhejte a kontaktujte nás!